SDS60UQ05
XP PowerXP Power
SDS60UQ05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS60UQ05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CNVRTR 5V 15V 15V -5V 60W
Podatkovni listi: SDS60UQ05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS60UQ05
Številka dela SDS60UQ05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CNVRTR 5V 15V 15V -5V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1407 pcs Podatkovni list SDS60UQ05.pdf
Napetost - izhod 4 -5V Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Serija SDS Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-2215 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 4 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 15V -15V -5V 6A, 3A, 800mA, 800mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6A, 3A, 800mA, 800mA Odobritve -