SDS60UQ03
XP PowerXP Power
SDS60UQ03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS60UQ03
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 60W
Podatkovni listi: SDS60UQ03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS60UQ03
Številka dela SDS60UQ03 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1355 pcs Podatkovni list SDS60UQ03.pdf
Napetost - izhod 4 24V Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Serija SDS Moč (Watts) 60W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 4
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V -12V 24V 6A, 3A, 800mA, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A, 3A, 800mA, 800mA
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDS60UQ01
SDS60UQ01
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CNVRTR 3.3V +/-12V 5V 60W
Na zalogi: 1351 pcs
Prenesi: SDS60UQ01.pdf
RFQ
SDS60Q LOOM KIT
SDS60Q LOOM KIT
Proizvajalci: XP Power
Opis: WIRE HARNESS FOR SDS SER PWR SUP
Na zalogi: 17507 pcs
Prenesi: SDS60Q LOOM KIT.pdf
RFQ
SDS60US03
SDS60US03
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 60W
Prenesi: SDS60US03.pdf
SDS60US05
SDS60US05
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 60W