SDS180PS24B
XP PowerXP Power
SDS180PS24B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS180PS24B
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 180W
Podatkovni listi: SDS180PS24B.pdf
Stanje zalog 489 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS180PS24B
Številka dela SDS180PS24B Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 180W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 489 pcs Podatkovni list SDS180PS24B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija SDS
Moč (Watts) 180W delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 7.5A Odobritve cUL