SDS180PS12B
XP PowerXP Power
SDS180PS12B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS180PS12B
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 170W
Podatkovni listi: SDS180PS12B.pdf
Stanje zalog 463 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS180PS12B
Številka dela SDS180PS12B Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 170W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 463 pcs Podatkovni list SDS180PS12B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija SDS
Moč (Watts) 170W delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 90 ~ 264 VAC Input