SDS150PS18B
XP PowerXP Power
SDS150PS18B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS150PS18B
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 18V 150W
Podatkovni listi: SDS150PS18B.pdf
Stanje zalog 623 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS150PS18B
Številka dela SDS150PS18B Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 18V 150W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 623 pcs Podatkovni list SDS150PS18B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 18V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Serija SDS Moč (Watts) 150W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 8.33A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8.33A