SDS130R-683M
API DelevanAPI Delevan
SDS130R-683M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS130R-683M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 700MA 800 MOHM
Podatkovni listi: SDS130R-683M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDS130R-683M
Številka dela SDS130R-683M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 700MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5130 pcs Podatkovni list SDS130R-683M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)