RDC3072D12
XP PowerXP Power
RDC3072D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDC3072D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Podatkovni listi: RDC3072D12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 863 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDC3072D12
Številka dela RDC3072D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863 pcs Podatkovni list RDC3072D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 140V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija RDC Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 1470-2205-5 delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A 36V - 140V Input Tok - izhod (maks.) 1.25A