RDC30110S3V3
XP PowerXP Power
RDC30110S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDC30110S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi: RDC30110S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RDC30110S3V3
Številka dela RDC30110S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1091 pcs Podatkovni list RDC30110S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 55V Napetost - Vhod (maks.) 176V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija RDC Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 1470-2199-5 delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7.5A 55V - 176V Input Tok - izhod (maks.) 7.5A