PCM50UT02
XP PowerXP Power
PCM50UT02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCM50UT02
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 50/80/120 WATTS AC-DC
Podatkovni listi: PCM50UT02.pdf
Stanje zalog 851 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCM50UT02
Številka dela PCM50UT02 Proizvajalec XP Power
Opis 50/80/120 WATTS AC-DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 851 pcs Podatkovni list PCM50UT02.pdf
Napetost - izhod 3.3V, 12V, -12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Serija PCM50 (50W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 50W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 5 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 75%
natančen opis 3.3V, 12V, -12V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5A, 2A, 800mA
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CCC