PCM50US3V3
XP PowerXP Power
PCM50US3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCM50US3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 50/80/120 WATTS AC-DC
Podatkovni listi: PCM50US3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCM50US3V3
Številka dela PCM50US3V3 Proizvajalec XP Power
Opis 50/80/120 WATTS AC-DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1222 pcs Podatkovni list PCM50US3V3.pdf
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Serija PCM50 (50W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 26W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 5 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 80%
natančen opis 3.3V 26W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 8A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CCC