MFA420PS24
XP PowerXP Power
MFA420PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFA420PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 420W
Podatkovni listi: 1.MFA420PS24.pdf2.MFA420PS24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 316 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 316 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFA420PS24
Številka dela MFA420PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 420W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316 pcs Podatkovni list 1.MFA420PS24.pdf2.MFA420PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.80" L x 3.20" W x 1.50" H (172.7mm x 81.3mm x 38.1mm)
Serija MFA Moč (Watts) 420W (434W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 17.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 17.5A
Odobritve CB, CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFA420PS24-SEF
MFA420PS24-SEF
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 420W