MFA350PS48-STF
XP PowerXP Power
MFA350PS48-STF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFA350PS48-STF
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 350W
Podatkovni listi: 1.MFA350PS48-STF.pdf2.MFA350PS48-STF.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 450 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFA350PS48-STF
Številka dela MFA350PS48-STF Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 350W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 450 pcs Podatkovni list 1.MFA350PS48-STF.pdf2.MFA350PS48-STF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.80" L x 3.33" W x 2.80" H (172.7mm x 84.5mm x 52.8mm)
Serija MFA Moč (Watts) 350W (364W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7.3A
Odobritve CB, CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFA350PS48
MFA350PS48
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 350W