JTL6048S15
XP PowerXP Power
JTL6048S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTL6048S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 60W
Podatkovni listi: JTL6048S15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 985 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTL6048S15
Številka dela JTL6048S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 985 pcs Podatkovni list JTL6048S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.45" H (50.8mm x 25.4mm x 11.4mm)
Serija JTL60 Moč (Watts) 60W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3564 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 93%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 4A