JTF1248S12
XP PowerXP Power
JTF1248S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTF1248S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 12W
Podatkovni listi: JTF1248S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTF1248S12
Številka dela JTF1248S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2761 pcs Podatkovni list JTF1248S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JTF Moč (Watts) 12W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-2103-5 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1A