JTF1248D12
XP PowerXP Power
JTF1248D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTF1248D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 12W
Podatkovni listi: JTF1248D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTF1248D12
Številka dela JTF1248D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3623 pcs Podatkovni list JTF1248D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JTF Moč (Watts) 12W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA, 500mA Nadzorne funkcije Enable, Active High