JTF0848S15
XP PowerXP Power
JTF0848S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTF0848S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 8W
Podatkovni listi: JTF0848S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTF0848S15
Številka dela JTF0848S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 8W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2955 pcs Podatkovni list JTF0848S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JTF Moč (Watts) 8W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-2088-5 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 535mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 535mA