JTF0848S12
XP PowerXP Power
JTF0848S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTF0848S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 8W
Podatkovni listi: JTF0848S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTF0848S12
Številka dela JTF0848S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 8W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3297 pcs Podatkovni list JTF0848S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JTF Moč (Watts) 8W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 665mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 665mA Nadzorne funkcije Enable, Active High