JTC0648D12
XP PowerXP Power
JTC0648D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTC0648D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Podatkovni listi: JTC0648D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTC0648D12
Številka dela JTC0648D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2660 pcs Podatkovni list JTC0648D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JTC Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA 18V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 250mA Aplikacije ITE (Commercial)