JTC0624S12
XP PowerXP Power
JTC0624S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTC0624S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 6W
Podatkovni listi: JTC0624S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTC0624S12
Številka dela JTC0624S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2834 pcs Podatkovni list JTC0624S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JTC Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial)