JTC0424S12
XP PowerXP Power
JTC0424S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTC0424S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 4W
Podatkovni listi: JTC0424S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTC0424S12
Številka dela JTC0424S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 4W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4193 pcs Podatkovni list JTC0424S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JTC Moč (Watts) 4W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1470-2058-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 333mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 333mA