JTC0424D12
XP PowerXP Power
JTC0424D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTC0424D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 4W
Podatkovni listi: JTC0424D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTC0424D12
Številka dela JTC0424D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 4W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3652 pcs Podatkovni list JTC0424D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JTC Moč (Watts) 4W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-2057-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 167mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 167mA