JSM1048D15
XP PowerXP Power
JSM1048D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSM1048D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: JSM1048D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JSM1048D15
Številka dela JSM1048D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3179 pcs Podatkovni list JSM1048D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JSM10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3505 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 333mA, 333mA