JSM1024S5V1
XP PowerXP Power
JSM1024S5V1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSM1024S5V1
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.1V 10W
Podatkovni listi: JSM1024S5V1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JSM1024S5V1
Številka dela JSM1024S5V1 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 5.1V 10W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3296 pcs Podatkovni list JSM1024S5V1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.42" H (25.4mm x 25.4mm x 10.7mm)
Serija JSM10 Moč (Watts) 10W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 2A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2A