JSM1012S3V3
XP PowerXP Power
JSM1012S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSM1012S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: JSM1012S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JSM1012S3V3
Številka dela JSM1012S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3908 pcs Podatkovni list JSM1012S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JSM10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3485 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A