JSM1012D12
XP PowerXP Power
JSM1012D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JSM1012D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Podatkovni listi: JSM1012D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JSM1012D12
Številka dela JSM1012D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3050 pcs Podatkovni list JSM1012D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JSM10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3490 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 416mA, 416mA