JPS350PS15C
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JPS350PS15C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 250/350W
Podatkovni listi: JPS350PS15C.pdf
Stanje zalog 243 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS350PS15C
Številka dela JPS350PS15C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 250/350W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 243 pcs Podatkovni list JPS350PS15C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Serija * delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 20A Odobritve CE