JPS350PS12C
pregled izdelka
Številka dela: JPS350PS12C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 250/350W
Podatkovni listi: JPS350PS12C.pdf
Stanje zalog 221 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS350PS12C
Številka dela JPS350PS12C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 250/350W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 221 pcs Podatkovni list JPS350PS12C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Serija * delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 25A Odobritve CE
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JPS350PS12
JPS350PS12
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 250/350W