JCP4048S3V3
XP PowerXP Power
JCP4048S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCP4048S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Podatkovni listi: JCP4048S3V3.pdf
Stanje zalog 989 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCP4048S3V3
Številka dela JCP4048S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 33W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 989 pcs Podatkovni list JCP4048S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCP Moč (Watts) 33W
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 10A