JCP4048S12
XP PowerXP Power
JCP4048S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCP4048S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 40W
Podatkovni listi: JCP4048S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCP4048S12
Številka dela JCP4048S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1205 pcs Podatkovni list JCP4048S12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCP Moč (Watts) 40W
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3.33A