JCP4024D12
XP PowerXP Power
JCP4024D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCP4024D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 43W
Podatkovni listi: JCP4024D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCP4024D12
Številka dela JCP4024D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 43W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1143 pcs Podatkovni list JCP4024D12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCP Moč (Watts) 43W
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.8A, 1.8A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1.8A, 1.8A