JCP4012T0312
XP PowerXP Power
JCP4012T0312 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCP4012T0312
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V
Podatkovni listi: JCP4012T0312.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCP4012T0312
Številka dela JCP4012T0312 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1052 pcs Podatkovni list JCP4012T0312.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCP Moč (Watts) 29W
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 3 Output 3.3V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 6A, 400mA, 400mA