JCM3024D15
XP PowerXP Power
JCM3024D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCM3024D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: JCM3024D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCM3024D15
Številka dela JCM3024D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2467 pcs Podatkovni list JCM3024D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
Serija JCM30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3712
JCM3024D1
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1A, 1A