JCM3024D12
XP PowerXP Power
JCM3024D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCM3024D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Podatkovni listi: JCM3024D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCM3024D12
Številka dela JCM3024D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2464 pcs Podatkovni list JCM3024D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
Serija JCM30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-3711 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1.25A, 1.25A