JCM2012S3V3
XP PowerXP Power
JCM2012S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCM2012S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Podatkovni listi: JCM2012S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCM2012S3V3
Številka dela JCM2012S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2396 pcs Podatkovni list JCM2012S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija JCM Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 4.5A Nadzorne funkcije Enable, Active High