JCM2012D12
XP PowerXP Power
JCM2012D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCM2012D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Podatkovni listi: JCM2012D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCM2012D12
Številka dela JCM2012D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2172 pcs Podatkovni list JCM2012D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija JCM Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2037-5 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 833mA, 833mA