JCJ1048S15
XP PowerXP Power
JCJ1048S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCJ1048S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 10W
Podatkovni listi: JCJ1048S15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCJ1048S15
Številka dela JCJ1048S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3730 pcs Podatkovni list JCJ1048S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCJ Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 11-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 667mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 667mA Aplikacije ITE (Commercial)