JCJ1024S05
XP PowerXP Power
JCJ1024S05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCJ1024S05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 10W
Podatkovni listi: JCJ1024S05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCJ1024S05
Številka dela JCJ1024S05 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3888 pcs Podatkovni list JCJ1024S05.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCJ Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 11-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-1984-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2A