JCG1212S15
XP PowerXP Power
JCG1212S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCG1212S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 12W
Podatkovni listi: JCG1212S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCG1212S15
Številka dela JCG1212S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3607 pcs Podatkovni list JCG1212S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCG Moč (Watts) 12W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 800mA Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JCG-6R
JCG-6R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 170A 4.8KVAC