JCG1212S12
XP PowerXP Power
JCG1212S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCG1212S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 12W
Podatkovni listi: JCG1212S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCG1212S12
Številka dela JCG1212S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3333 pcs Podatkovni list JCG1212S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCG Moč (Watts) 12W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1470-1951-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 1A