JCB0312S12
XP PowerXP Power
JCB0312S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCB0312S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 3W
Podatkovni listi: JCB0312S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCB0312S12
Številka dela JCB0312S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7336 pcs Podatkovni list JCB0312S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCB Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 1470-1809-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 79%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 250mA