JCB0312D24
XP PowerXP Power
JCB0312D24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCB0312D24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-24V 3W
Podatkovni listi: JCB0312D24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCB0312D24
Številka dela JCB0312D24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7202 pcs Podatkovni list JCB0312D24.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -24V
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCB Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 1470-1806-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 63mA, 63mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 63mA, 63mA