JCB0305D24
XP PowerXP Power
JCB0305D24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCB0305D24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-24V 3W
Podatkovni listi: JCB0305D24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCB0305D24
Številka dela JCB0305D24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 3W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7156 pcs Podatkovni list JCB0305D24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -24V Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCB Moč (Watts) 3W
Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 63mA, 63mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 63mA, 63mA