JCB0305D15
XP PowerXP Power
JCB0305D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCB0305D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Podatkovni listi: JCB0305D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCB0305D15
Številka dela JCB0305D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6982 pcs Podatkovni list JCB0305D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija JCB Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 1470-1796-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 74%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 100mA