ISX0624D15
XP PowerXP Power
ISX0624D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISX0624D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Podatkovni listi: ISX0624D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISX0624D15
Številka dela ISX0624D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3439 pcs Podatkovni list ISX0624D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.80" W x 0.40" H (22.0mm x 20.3mm x 10.1mm)
Serija ISX06 Moč (Watts) 6W
Pakiranje Bulk Paket / primer 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3930
ISX0624D15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 200mA, 200mA