ISX0648S12
XP PowerXP Power
ISX0648S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISX0648S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 6W
Podatkovni listi: ISX0648S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISX0648S12
Številka dela ISX0648S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3455 pcs Podatkovni list ISX0648S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.80" W x 0.40" H (22.0mm x 20.3mm x 10.1mm)
Serija ISX06 Moč (Watts) 6W
Pakiranje Bulk Paket / primer 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3933
ISX0648S12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 500mA