ISM0224S12
XP PowerXP Power
ISM0224S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISM0224S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 2W
Podatkovni listi: ISM0224S12.pdf
Status RoHs Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISM0224S12
Številka dela ISM0224S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Količina na voljo 3641 pcs Podatkovni list ISM0224S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.36" H (24.0mm x 13.7mm x 9.3mm)
Serija ISM02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer 16-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 1470-3919
ISM0224S12-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 66%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 165mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 165mA