ISM0224D15
XP PowerXP Power
ISM0224D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISM0224D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Podatkovni listi: ISM0224D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISM0224D15
Številka dela ISM0224D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4699 pcs Podatkovni list ISM0224D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.36" H (24.0mm x 13.7mm x 9.3mm)
Serija ISM02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 1470-3922-2
ISM0224D15-TR
delovna temperatura -25°C ~ 105°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 66mA, 66mA