ISM0105S15
XP PowerXP Power
ISM0105S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISM0105S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 1W
  • Sporočilo
Specifikacije ISM0105S15
Številka dela ISM0105S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4928 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm)
Serija ISM01 Moč (Watts) 1W
Paket / primer 14-SMD Module, 6 Leads Druga imena 1470-4612
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 68mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 68mA Aplikacije Medical