ISM0105D15
XP PowerXP Power
ISM0105D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISM0105D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISM0105D15
Številka dela ISM0105D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5723 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm)
Serija ISM01 Moč (Watts) 1W
Paket / primer 14-SMD Module, 6 Leads Druga imena 1470-4609
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 33mA, 33mA Aplikacije Medical