IML0205S15
XP PowerXP Power
IML0205S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IML0205S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: IML0205S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IML0205S15
Številka dela IML0205S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11784 pcs Podatkovni list IML0205S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.47" H (19.5mm x 9.8mm x 12.0mm)
Serija IML02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 1470-3665 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 133mA